poulad kimiai
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
ترانه


نويسندگان

عکس پولاد کیمیایی در فیلم سلطان:

 

چند عکس از فیلم حکم:
موضوع مطلب :
٢٠ شهریور ۱۳٩۱ :: ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ

نسخه نمایش خانگی گشت ارشاد در حالی با بخش های جانبی زیاد و کیفیت بالا از صبح امروز در فروشگاههای سراسر کشور توزیع شده که تغییرات کوچکی نسبت به نسخه اکران در این نسخه دیده می شود.

به گزارش کافه سینما نام فیلم بر روی کاور و در عنوان بندی از " گشت ارشاد" به " گشت ارشاد ؟! " تغییر کرده. در واقع یک علامت سوال و تعجب برای جلوگیری از تفسیرهای احتمالی از نام فیلم به آن اضافه شده است.

تغییر دوم اضافه شدن دو بوق در فیلم به جای نامهای آمریکا و اسرائیل است. در این فیلم زنگ اس ام اس یکی از شخصیت ها در نسخه اکران، صدای شعار دسته جمعی "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" بود که این سکانس ها شامل اصلاحیه شده و در دو سکانسی که زنگ این اس ام اس به صدا در می آید به جای نامهای آمریکا و اسرائیل بوق پخش می شود.

تغییر سوم حذف سکانسی است که یکی از شخصیت های فیلم با بازی سحر قریشی هنگام خروج از پارک با پوشیدن چادر نزد پدرش می رود.

مورد آخر دیالوگ جنجال برانگیز فیلم بود که بسیاری از اعتراضات به فیلم بر مببنای این دیالوگ بود.  دیالوگی درباره قیمه و قمه از زبان شخصیت اصلی فیلم که دیالوگ حاوی این عبارت، چهارمین بخش حذف شده نسخه نمایش خانگی گشت ارشاد است.

تفاوت نسخه های گشت ارشاد بین تهران و شهرستانها:

پک اول با توجه به بخش های زیادی که همراه دارد با قیمت 3000 تومان و پک دوم که فقط خود فیلم است با قیمت 2500 تومان عرضه می شود. اکثر نمایندگی های شهرستان ها پک دوم که قیمت کمتر داشت را از ما گرفتند. برخی نمایندگی ها هم اصلا هیچکدام را نخریدند. ما مشکلی برای ارایه پک اول در شهرستان ها نداریم .دوستانی که فیلم گشت ارشاد را همراه با بخش های جانبی اش می خواهند باید به نمایندگی های فروش در شهرهایشان اطلاع بدهند. ما حتی اگر یک یا دو نسخه هم بخواهند برایشان می فرستیم.

نسخه پخش شده در شهرستانها

نسخه پخش شده در تهران

باتشکر از کافه سینما   

با تشکر از نگین عزیزموضوع مطلب :
۱٥ شهریور ۱۳٩۱ :: ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ

 

 

فیلم سینمایی "گشت ارشاد" به همراه پشت صحنه، مرور حاشیه‌ها و نیز صحنه‌های حذف‌شده از فیلم با مجوز وزرات ارشاد و در سکوت خبری روانه شبکه نمایش خانگی شد.

"گشت ارشاد" به کارگردانی سعید سهیلی در حالی با مجوز وزارت ارشاد روانه شبکه نمایش خانگی شده‌است که این فیلم یکی از دو اثر جنجالی اکران نوروزی سال جاری بود که اکران‌شان اعتراضات وحواشی فراوانی را به همراه داشت. اعتراضاتی که سرانجام وزارت ارشاد را ناگزیر کرد این فیلم را همراه با "زندگی خصوصی" از پرده سینماها پایین کشیده شده و از ادامه اکران آن جلوگیری کند.

ورود این فیلم به شبکه نمایش خانگی در حالی است که دیگر فیلم جنجالی نوروز یعنی "زندگی خصوصی" هم چندی قبل به‌صورت گسترده و البته غیررسمی وارد بازار شده بود و به‌رغم پیگیری رسانه‌های با هیچ واکنشی از سوی مسئولان مبارزه با قاچاق محصولات فرهنگی مواجه نشد. جالب اینکه کارگردان و تهیه‌کننده فیلم هم هیچ اعتراضی به این توزیع غیررسمی اما گسترده نداشتند!
 
"گشت ارشاد" هم در حالی رسماً وارد شبکه نمایش خانگی شده‌است که سعید سهیلی کارگردان این اثر دوماه پیش در پاسخ به پیگیری یکی از رسانه‌ها درباره سرانجام نسخه نمایش خانگی "گشت ارشاد" گفته بود: "با اتفاقی که برای این فیلم در اکران نوروزی افتاد، فاتحه این فیلم را خوانده و دیگر هیچ تمایلی به ورود آن به شبکه نمایش خانگی ندارم."
 
این کارگردان همچنین اضافه کرده بود: "هرچند ممکن است نسخه قاچاق این فیلم وارد بازار شود، اما همین جا به قاچاقچیانی که بتوانند این فیلم را وارد بازار کنند تبریک گفته و امیدوارم پولی که در می آورند حلالشان باشد."
 
عدم تمایل این فیلمساز به ورود "گشت ارشاد" به شبکه نمایش خانگی در حالی است که بر روی نسخه توزیع شده از این فیلم در بازار نوشته شده است: "گشت ارشاد را به همراه پشت صحنه، حاشیه‌های فیلم و صحنه‌های حذف شده و پایانی دیگر... ببینید."
 
سهیلی بر روی جلد دی‌وی‌دی "گشت ارشاد" خطاب به مخاطبان چنین نوشته است: "در مورد گشت ارشاد هیچ نباید گفت، تنها باید نشست و آن را تماشا کرد، چند ماه منتظر پروانه ساخت آن بودم مهم نیست، برای ساخت آن چه سختی ها کشیدم مهم نیست، در زمان اکران آن چه ناملایمتی ها دیدم مهم نیست، فیلم در تهران پایین کشیده شد و در شهرستان ها اکران نشد مهم نیست، خودم همراه با فیلم آتش گرفتم و سوختم مهم نیست، پس هیچ نمی گویم و با تمام بی انصافی ها می سازم و دوباره فیلم می‌سازم."  
 


موضوع مطلب :
۱٤ شهریور ۱۳٩۱ :: ٥:٢٧ ‎ب.ظ

 

سلام به همگی دوستان گلم امیدوارم که خوب و خوش باشید به درخواست یکی از دوستان کلیپ هایی از فرش قرمز جرم گذاشتم امید وارم خوشتون بیاد  

کلیپ اول  

کلیپ دوم    

علی اسد زاده مدیر شرکت پاسارگاد گفت :پروانه نمایش جرم صادر شده و به زودی وارد نمایش خانگی میشود   ما هم امید واریمموضوع مطلب :
۱٠ شهریور ۱۳٩۱ :: ٧:٢۳ ‎ب.ظ

با موضوع خرابکاری در سفر رئیس اتحادیه اروپا به ایران؛

تصویربرداری سریال «ماتادور»ادامه دارد

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «ماتادور» که به روایت حضور ریاست اتحادیه اروپا و تنی چند از مقامات بلندپایه به ایران و توطئه عده‌ای از خرابکاران بین‌المللی برای ایجاد خلل و ناامنی در این ماموریت می‌پردازد، در تهران ادامه دارد. 

به گزارش هنرنیوز؛ مجموعه هشت قسمتی «ماتادور» که به زودی نام آن تغییر خواهد کرد، با تکمیل شدن لیست عوامل و بازیگران هفته گذشته در تهران جلوی دوربین رفت. در حال حاضر گروه صحنه‌های مربوط به سال‌‌های ۸۰ را با حضور علیرام نورایی و تیرداد کیایی ضبط می‌کنند.
در اولین روز تصویربرداری سعید منتظرالمهدی (مدیرعامل موسسه ناجی هنر و رئیس اداره سینمایی و تلویزیونی ناجا) سرصحنه حاضر شد و گفت: پس از منتفی شدن حضور کارگردان قبلی (علیرضا امینی)، از سوی نیروی انتظامی ‌از آقای نجفی که سابقه خوبی در این حوزه ‌داشتند و آثار قبلی‌شان ‌نیز نشان از تبحر و تعهد ایشان دارد، دعوت به عمل آوردیم و ایشان نیز قبول کردند. امیدواریم با سرعت عمل و تبحر آقای نجفی و عوامل، در نهایت ما شاهد یک سریال آبرومند و متناسب با شأن موسسه ناجی هنر و سلیقه مخاطب را تولید نماییم‌.
بنابراین گزارش، پس از پایان تصویربرداری بخش‌های مربوط به دادگستری گروه ضبط صحنه‌های خارجی مجموعه را آغاز خواهند کرد.
مجموعه «ماتادور» به روایت حضور ریاست اتحادیه اروپا و تنی چند از مقامات بلندپایه به ایران و توطئه عده‌ای از خرابکاران بین‌المللی برای ایجاد خلل و ناامنی در این ماموریت می‌پردازد.
در این مجموعه پولاد کیمیایی، پوریا پورسرخ، سام درخشانی، علیرام نورایی، شقایق فراهانی، تیرداد کیایی، لیندا کیانی، مجید واشقانی، ‌روشا ضیغمی ‌به ایفای نقش‌های اصلی می‌پردازند و در روزهای آتی چند بازیگر مطرح سینما و تلویزیون به گروه بازیگران این مجموعه اضافه خواهد شد.
عوامل سازنده در تولید این فیلم توجه زیادی به جلوه‌های ویژه میدانی و کامپیوتری مجموعه داشته‌اند و به همین منظور گروه تلاش می‌کنند تا صحنه‌های مجموعه از جمله درگیری‌ها برای مخاطب قابل باور باشد‌.موضوع مطلب :
٤ شهریور ۱۳٩۱ :: ٥:٥٦ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

کد عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای poulad kimiai محفوظ است