poulad kimiai
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
ترانه


نويسندگان

 

 

 

 

 موضوع مطلب :
۳٠ امرداد ۱۳٩٢ :: ۱٢:۳۸ ‎ب.ظ

"پولاد کیمیایی" در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران در خصوص وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر از بیمارستان مرخص شده و در منزل در حال استراحت هستم و حالم خوب است.
وی افزود: تا یک ماه دیگر به بهبودی کامل می‌رسم و به ادامه‌ی فعالیت‌هایم می‌پردازم.

 وی خاطرنشان کرد: پزشکان پارگی تاندون‌های دستم را تشخیص دادند.

گفتنی است؛ "پولاد کیمیایی" دوشنبه شب در لوکیشن "متروپل" واقع در لاله‌زار هنگام بازی در یکی از سکانس‌های فلیم در حالیکه چوب بیلیارد در دستش بود داخل شیشه رفت./ص

 

پولاد کیمیایی از بیمارستان مرخص شد

 

به گزارش خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این بازیگر سینما چند روز قبل سر صحنه‌ جدیدترین فیلم سینمایی پدرش، دچار سانحه شد و انگشتان دستش آسیب دید.

 

وی که به دلیل این حادثه در بیمارستان «آتیه» بستری شده و تحت عمل جراحی هم قرار گرفته بود، عصر روز گذشته(22 مردادماه) از بیمارستان مرخص شد.

 

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «متروپل» به کارگردانی مسعود کیمیایی در منطقه لاله‌زار تهران در حال ساخت است وعلاوه بر پولاد کیمیایی، مهناز افشار، محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی و سحر دولت‌شاهی نیز از بازیگران این فیلم هستند.

 

فیلمبرداری «متروپل» برعهده علیرضا زرین دست است و طراحی صحنه و لباس آن با کیوان مقدم است.

 

حادثه برای پولاد کیمیایی سر صحنه «متروپل»

به گزارش سینما خبر، این بازیگر دوشنبه شب در لوکیشن متروپل واقع در لاله زار هنگام بازی در یکی از سکانس های فیلم، در حالیکه چوب بیلیارد در دستش بود داخل شیشه رفت و این حادثه  باعث پارگی تاندون و آسیب دیدگی سه انگشت دست او شد.

در این صحنه محمد رضا فروتن و بازیگران دیگری نیز حضور داشتند. پولاد کیمیایی بعد از این حادثه به بیمارستان سینا منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده، مسعود کیمیایی ترجیح داد او در بیمارستان آتیه بستری شود.  پولاد کیمیایی صبح دیروز در همین بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت که گفته می شود حال عمومی وی رضایت بخش است.

 

 موضوع مطلب :
٢۳ امرداد ۱۳٩٢ :: ٦:۱٢ ‎ب.ظ

 

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته فیلم مسعود کیمیایی با عنوان «پنج دهه با مسعود کیمیایی» به مدت یک هفته از روز 26 تا 31 مردادماه در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

این برنامه به نمایش فیلم هایی از این کارگردان بزرگ سینما به همراه جلسه نقد وبررسی اختصاص دارد که با همکاری موسسه فیلم سازی موج نوپگاه در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

فیلم‌های قیصر(1348) ،گوزنها (1353) ،سرب (1367) ،اعتراض (1378) و جرم (1389) پنج فیلم این کارگردان سینمای ایران است که در طول یک هفته در سالن سینماتک موزه به نمایش درخواهد آمد.

همچنین در روز پایانی هفته فیلم، مراسم بزرگداشت مسعود کیمیایی با عنوان «شبی با استاد» بعد از نمایش فیلم جرم با حضور استادان ، هنرمندان و منتقدان سینمایی برگزار می‌شود.

علاقه مندان می توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم به خیابان کارگر شمالی جنب پارک لاله سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.موضوع مطلب :
٢٢ امرداد ۱۳٩٢ :: ۱٢:۳٠ ‎ق.ظ

کلاشینکف به دست‌ها شهریور ماه می آیند!

با انتخاب بازیگران اصلی فیلم سینمایی «کلاشینکف» پیش تولید فیلم سعید سهیلی آغاز شد. تاکنون حضور عطاران، پولاد کیمیایی، ابوالفضل پورعرب، ساعد سهیلی و جمشید هاشم‌پور در این پروژه قطعی شده و قرار است طی روزهای آینده چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه شوند.

از جمع 5 بازیگر قطعی «کلاشینکف» فقط رضا عطاران است که با سعید سهیلی تاکنون همکاری نداشته و برای اولین بار است جلوی دوربین این کارگردان می‌رود. «کلاشینکف» فیلم پربازیگری است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده شهریور ماه در تهران کلید می‌خورد.

با توجه به اینکه پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی درگیر فیلم جدید مسعود کیمیایی هم هستند گروه «کلاشینکف» منتظر پایان بازی این دو در «متروپل» خواهند ماند.

فیلمنامه این فیلم را سعید سهیلی و مهدی محمدنژاد نوشته‌اند که مضمونی اجتماعی دارد. قرار است تمام صحنه‌های «کلاشینکف» در تهران فیلمبرداری شود.

سعید سهیلی حدود 7 ماه درانتظار پروانه ساخت این فیلمنامه بود که در نهایت اوایل امسال مجوز ساخت آن از سوی اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد صادر شد.

آخرین فیلم این کارگردان «گشت ارشاد» بود که سال قبل علی‌رغم اکران محدودش در تهران توانست بیش از 1.5 میلیارد تومان فروش کند.

تهیه‌کنندگی «کلاشینکف» را سهیلی خود بر عهده دارد.  

نگاره: ‏کلاشینکف به دست‌ها شهریور ماه می آیند!با انتخاب بازیگران اصلی فیلم سینمایی «کلاشینکف» پیش تولید فیلم سعید سهیلی آغاز شد. تاکنون حضور عطاران، پولاد کیمیایی، ابوالفضل پورعرب، ساعد سهیلی و جمشید هاشم‌پور در این پروژه قطعی شده و قرار است طی روزهای آینده چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه شوند.از جمع 5 بازیگر قطعی «کلاشینکف» فقط رضا عطاران است که با سعید سهیلی تاکنون همکاری نداشته و برای اولین بار است جلوی دوربین این کارگردان می‌رود. «کلاشینکف» فیلم پربازیگری است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده شهریور ماه در تهران کلید می‌خورد.با توجه به اینکه پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی درگیر فیلم جدید مسعود کیمیایی هم هستند گروه «کلاشینکف» منتظر پایان بازی این دو در «متروپل» خواهند ماند.فیلمنامه این فیلم را سعید سهیلی و مهدی محمدنژاد نوشته‌اند که مضمونی اجتماعی دارد. قرار است تمام صحنه‌های «کلاشینکف» در تهران فیلمبرداری شود. سعید سهیلی حدود 7 ماه درانتظار پروانه ساخت این فیلمنامه بود که در نهایت اوایل امسال مجوز ساخت آن از سوی اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد صادر شد.آخرین فیلم این کارگردان «گشت ارشاد» بود که سال قبل علی‌رغم اکران محدودش در تهران توانست بیش از 1.5 میلیارد تومان فروش کند.تهیه‌کنندگی «کلاشینکف» را سهیلی خود بر عهده دارد.‏موضوع مطلب :
۱٤ امرداد ۱۳٩٢ :: ۳:٢۳ ‎ب.ظ

فیلمبرداری 27 امین فیلم سینمایی مسعود کیمیایی  29 تیرماه در لوکیشنی واقع در خیابان فرشته کلید خورد. این لوکیشن داخلی متعلق به منزل "خاتون" با بازی مهناز افشار است که از سکانس‌های ابتدایی فیلم به حساب می آید. ادامه مطلب ...

موضوع مطلب :
۳ امرداد ۱۳٩٢ :: ٥:۱۸ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

کد عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای poulad kimiai محفوظ است