poulad kimiai
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
ترانه


نويسندگان

                                                                                                                                        

محمدرضا فروتن به جمع بازیگران فیلم تازه مسعود کیمیایی پیوست.حضور این بازیگر برای ایفای نقش در فیلم مسعود کیمیایی قطعی شده تا فروتن همکاری تازه ای با این کارگردان داشته باشد. این بازیگر پیش از این در فیلم هایی چون «مرسدس»، «فریاد»، «اعتراض»، «سربازهای جمعه» و «محاکمه در خیابان» با مسعود کیمیایی همکاری کرده بود و این ششمین همکاری اش با این فیلمساز سرشناس به حساب می آید.

پولاد کیمیایی و مهناز افشار دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند. خبر دیگر درباره این پروژه تغییر نام آن است. این فیلم با عنوان «کلید شکسته» از وزارت ارشاد پروانه ساخت گرفته بود اما ظاهرا با موافقت اداره نظارت و ارزشیابی به «عرق سرد» تغییر نام داده است. فیلمی که کیمیایی نگارش آن را بر عهده داشته و داستان دو جوان را روایت می کند که یک شب در یک باشگاه بیلیارد با زنی روبرو می شوند و در دو راهی تصمیم قرار می گیرند. داستان این فیلم از یک نیمه شب تا صبح روایت می شود. «عرق سرد» چند بازیگر دیگر نیز دارد که بزودی معرفی خواهند شد. این روزها کیوان مقدم در مقام طراح و صحنه و لباس فیلم مشغول بازسازی لوکیشن اصلی فیلم در لاله زار است.

سینمای متروپل لاله زار برای فیلمبرداری فیلم جدید مسعود کیمیایی توسط کیوان مقدم در حال بازسازی و مرمت است. این شاهکار معماری، با قدمتی حدودا هفتاد ساله یکی از بهترین آثار وارطان هوانسیان‌، معمار دهه بیست است.این سینما سالها متروکه و تعطیل بوده و نخستین بار درهایش برای فیلمبرداری گشوده شده است.سینمای متروپل در سال ۱۳۲۵ با فیلم نگهبان مبارز رونمایی شد. این معماری فاخر که آخرین اثر وارطان است سالها از چشم هنرمندان و قدیمی ها به دور مانده بود و حال مسعود کیمیایی آن را در فیلم خود ماندگار خواهد کرد تا یاد و خاطرات این میراث معماری برای همیشه زنده بماند.

بناست که با اتمام کار بازسازی و مرمت متروپل توسط گروه طراحی، فیلمبرداری در این سینمای خاطره انگیز آغاز شود.

مدیریت فیلمبرداری این فیلم را علیرضا زرین دست به عهده دارد و کیوان مقدم طراح صحنه و لباس آن است. علیرضا شمس برنامه ریز و تینا پاکروان مدیر تولید پروژه «عرق سرد» هستند       منبع:کافه سینما

 

 عکسی از پشت صحنه گشت ارشاد 

  ثمین جان ممنون از عکسموضوع مطلب :
۱٧ تیر ۱۳٩٢ :: ۳:٤۳ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

کد عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای poulad kimiai محفوظ است