poulad kimiai
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
ترانه


نويسندگان

فیلمبرداری 27 امین فیلم سینمایی مسعود کیمیایی  29 تیرماه در لوکیشنی واقع در خیابان فرشته کلید خورد. این لوکیشن داخلی متعلق به منزل "خاتون" با بازی مهناز افشار است که از سکانس‌های ابتدایی فیلم به حساب می آید. 


 

فیلم تازه مسعود کیمیایی شب گذشته کلید خورد و مهناز افشار برای بازی نخستین سکانس خود مقابل دوربین این فیلم رفت.

این فیلم که 27 امین فیلم سینمایی مسعود کیمیایی محسوب می‌شود و هنوز اسم ندارد، در لوکیشنی واقع در خیابان فرشته کلید خورد.

این لوکیشن داخلی متعلق به منزل خاتون با بازی مهناز افشار است که از سکانس‌های ابتدایی فیلم به حساب می آید. قبل از آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی که موقتا عرق سرد نام دارد کیمیایی با تعدادی از خبرنگاران از ساخت آخرین اثر سینمایی اش سخن گفت.

کیمیایی درباره ساخت این اثر توضیح داد: بعد از حدود 3 سال که از ساخته شدن «جرم» می گذرد،من نتوانستم فیلمی بسازم. البته چند سناریو از جمله «شریک»، «دست تنها» و «تبعید سایه ها» را برای ساخت ارایه دادم که متاسفانه نشد تا اینکه رسیدیم به این فیلم که هنوز اسم ندارد.

وی درباره دلیل اینکه چرا فعلا فیلمش اسم ندارد، توضیح داد: اسم های مختلفی چون کلید شکسته، اسب ها می‌میرند، متروپل و عرق سرد را پیشنهاد دادم که نپذیرفتند. گفتند مترو پل اسمی خارجی است در صورتی که فیلم‌هایی با نام های خارجی در سینمای ایران ساخته شده اند که ایرادی به آنها گرفته نشده، پولاد هم در یکی از این فیلم ها به نام ماتادور بازی کرده است.

کیمیایی درباره داستان این فیلم گفت: داستان این کار در سه ساعت می گذرد؛ از 12 شب تا نیمه‌های صبح. فیلم های موفق زیادی هم در این حال و هوا ساخته شده است که فیلم فرد زینه مان موفق‌ترینشان است. این فیلم تاکیدی بر سه ساعت بودن ندارد بلکه این اتفاق در فیلم‌نوشت افتاده است. قصه 4 آدم است که در یک باشگاه بیلیارد حضور دارند و زنی نصف شب به آنها پناه می‌آورد. 
موضوع مطلب :
۳ امرداد ۱۳٩٢ :: ٥:۱۸ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

کد عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای poulad kimiai محفوظ است