poulad kimiai
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
ترانه


نويسندگان

"پولاد کیمیایی" در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران در خصوص وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر از بیمارستان مرخص شده و در منزل در حال استراحت هستم و حالم خوب است.
وی افزود: تا یک ماه دیگر به بهبودی کامل می‌رسم و به ادامه‌ی فعالیت‌هایم می‌پردازم.

 وی خاطرنشان کرد: پزشکان پارگی تاندون‌های دستم را تشخیص دادند.

گفتنی است؛ "پولاد کیمیایی" دوشنبه شب در لوکیشن "متروپل" واقع در لاله‌زار هنگام بازی در یکی از سکانس‌های فلیم در حالیکه چوب بیلیارد در دستش بود داخل شیشه رفت./ص

 

پولاد کیمیایی از بیمارستان مرخص شد

 

به گزارش خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این بازیگر سینما چند روز قبل سر صحنه‌ جدیدترین فیلم سینمایی پدرش، دچار سانحه شد و انگشتان دستش آسیب دید.

 

وی که به دلیل این حادثه در بیمارستان «آتیه» بستری شده و تحت عمل جراحی هم قرار گرفته بود، عصر روز گذشته(22 مردادماه) از بیمارستان مرخص شد.

 

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «متروپل» به کارگردانی مسعود کیمیایی در منطقه لاله‌زار تهران در حال ساخت است وعلاوه بر پولاد کیمیایی، مهناز افشار، محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی و سحر دولت‌شاهی نیز از بازیگران این فیلم هستند.

 

فیلمبرداری «متروپل» برعهده علیرضا زرین دست است و طراحی صحنه و لباس آن با کیوان مقدم است.

 

حادثه برای پولاد کیمیایی سر صحنه «متروپل»

به گزارش سینما خبر، این بازیگر دوشنبه شب در لوکیشن متروپل واقع در لاله زار هنگام بازی در یکی از سکانس های فیلم، در حالیکه چوب بیلیارد در دستش بود داخل شیشه رفت و این حادثه  باعث پارگی تاندون و آسیب دیدگی سه انگشت دست او شد.

در این صحنه محمد رضا فروتن و بازیگران دیگری نیز حضور داشتند. پولاد کیمیایی بعد از این حادثه به بیمارستان سینا منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده، مسعود کیمیایی ترجیح داد او در بیمارستان آتیه بستری شود.  پولاد کیمیایی صبح دیروز در همین بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت که گفته می شود حال عمومی وی رضایت بخش است.

 

 موضوع مطلب :
٢۳ امرداد ۱۳٩٢ :: ٦:۱٢ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

کد عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای poulad kimiai محفوظ است