poulad kimiai
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ
ترانه


نويسندگان

نسخه نمایش خانگی گشت ارشاد در حالی با بخش های جانبی زیاد و کیفیت بالا از صبح امروز در فروشگاههای سراسر کشور توزیع شده که تغییرات کوچکی نسبت به نسخه اکران در این نسخه دیده می شود.

به گزارش کافه سینما نام فیلم بر روی کاور و در عنوان بندی از " گشت ارشاد" به " گشت ارشاد ؟! " تغییر کرده. در واقع یک علامت سوال و تعجب برای جلوگیری از تفسیرهای احتمالی از نام فیلم به آن اضافه شده است.

تغییر دوم اضافه شدن دو بوق در فیلم به جای نامهای آمریکا و اسرائیل است. در این فیلم زنگ اس ام اس یکی از شخصیت ها در نسخه اکران، صدای شعار دسته جمعی "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" بود که این سکانس ها شامل اصلاحیه شده و در دو سکانسی که زنگ این اس ام اس به صدا در می آید به جای نامهای آمریکا و اسرائیل بوق پخش می شود.

تغییر سوم حذف سکانسی است که یکی از شخصیت های فیلم با بازی سحر قریشی هنگام خروج از پارک با پوشیدن چادر نزد پدرش می رود.

مورد آخر دیالوگ جنجال برانگیز فیلم بود که بسیاری از اعتراضات به فیلم بر مببنای این دیالوگ بود.  دیالوگی درباره قیمه و قمه از زبان شخصیت اصلی فیلم که دیالوگ حاوی این عبارت، چهارمین بخش حذف شده نسخه نمایش خانگی گشت ارشاد است.

تفاوت نسخه های گشت ارشاد بین تهران و شهرستانها:

پک اول با توجه به بخش های زیادی که همراه دارد با قیمت 3000 تومان و پک دوم که فقط خود فیلم است با قیمت 2500 تومان عرضه می شود. اکثر نمایندگی های شهرستان ها پک دوم که قیمت کمتر داشت را از ما گرفتند. برخی نمایندگی ها هم اصلا هیچکدام را نخریدند. ما مشکلی برای ارایه پک اول در شهرستان ها نداریم .دوستانی که فیلم گشت ارشاد را همراه با بخش های جانبی اش می خواهند باید به نمایندگی های فروش در شهرهایشان اطلاع بدهند. ما حتی اگر یک یا دو نسخه هم بخواهند برایشان می فرستیم.

نسخه پخش شده در شهرستانها

نسخه پخش شده در تهران

باتشکر از کافه سینما   

با تشکر از نگین عزیزموضوع مطلب :
۱٥ شهریور ۱۳٩۱ :: ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ
امکانات جانبی

کد عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای poulad kimiai محفوظ است