شمارش معکوس برای اکران ˝متروپل˝ شروع شد

آخرین اثر مسعود کیمیایی "متروپل" که موافقان و مخالفان زیادی دارد، 23 اردیبهشت با سرگروهی قدس اکران می شود.

علی سرتیپی پخش کننده این فیلم در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد:  23 اردیبهشت آخرین ساخته کیمیایی بعد از "معراجی ها" ده نمکی اکران خواهد شد  "متروپل " اولین بار بهمن سال گذشته در بخش مسابقه سینمای ایرانجشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. 
سرتیپی درباره استقبال تماشاگران از این فیلم گفت: با توجه به اینکه آقای کیمیایی یکی از کارگردانان صاحب نام این کشور است و فیلم هایشان طرفداران زیادی دارد من مطمئن هستم کیمیایی دوستان حتما این اثر را نیز خواهند دید.
سرتیپی درباره متفاوت بودن "متروپل" گفت: به نظر من فیلم از این منظر متفاوت است که برای اولین بار شخصیت اصلی و قهرمان داستان آقای کیمیایی یک زن است و این مسئله فیلم را متمایز می کند. 

/ 5 نظر / 23 بازدید
زهرا

چ عالی.... عکس مربوط ب چ مراسمیه؟

شاه مقدس

یک سوالی ازت داشتم آقایه پولاد کیمیایی اگر بدونی پدرت ابراهیم که پدر یادگار ترون هست هنوز زنده هست چکار میکنی؟مثلا اگر بدونی که همه اینجا بایروئید هستند همون طور که مریم پاک دست(جبرائیل) در کارتون دانه سیب گفت و ابراهیم این چیزهایی که به فکر آدم میاد رو چیده چکارمیکنی واپیش آمدهایی که برات اتفاق می افته؟اگر بدونی ساواک هنوز هم تحت نظرت داره وباهات به عنوانه یک پسره دوساله رفتار میکنه چون میترسه هل بویشون(سائیلفظل)رو بکشی چکار میکردی؟

استیره

ترانه جون تواینستاپیج داری؟

سلام کاش عکس های بیشتری از پولاد و پدرش در مراسم بزرگداشت پدرش میذاشتی