«متروپل» در راه اکران دوم بهار

   

 

  

 فیلم سینمایی «متروپل» ساخته مسعود کیمیایی به احتمال فراوان در اکران دوم نوروز روی پرده می رود. 

 همزمان با انتشار آنونس این فیلم سینمایی که توسط امیر شیبان خاقانی ساخته شده «متروپل» به اکران عمومی نزدیک شده است. گفته می شود موسسه فیلمیران که پخش «متروپل» را برعهده دارد در تلاش است فیلم تازه مسعود کیمیایی را در گروه آفریقا اکران عمومی کند. همچنین آنونس «متروپل» نیز که از روز جمعه در دسترس علاقه مندان قرار گرفته با استقبال کم نظیر مخاطبان در فضای مجازی روبرو شده است. آنونس متفاوتی که متناسب با حال و هوای فیلم است و شیبان خاقانی در لابه لای تصاویر «متروپل» از تصاویر فیلم های کلاسیک آمریکایی استفاده کرده است. سکانس هایی از فیلم های «جانی گیتار»، «ماجرای نیمروز»، «بیلیارد باز» و «جویندگان» حال و هوای خاصی را به این آنونس داده است. فیلمی که ادای دین به سینمای کلاسیک است و حالا آنونسی متناسب با آن برای معرفی فیلم ساخته شده است. این آنونس البته با موسیقی فیلم «جانی گیتار» و نریشن مسعود کیمیایی روی تصاویر همراه شده است.
«متروپل» داستان زنی به نام خاتون است که در یک نیمه شب به یک سالن قدیمی سینما در لاله زار که حالا تبدیل به یک سالن بیلیارد شده پناه می آورد. مهناز افشار، محمدرضا فروتن، پولاد کیمیایی، سحر دولتشاهی، ساعد سهیلی، شقایق فراهانی، یوسف مرادیان، تینا پاکروان، علی اصغر طبسی، اکبر معززی و سوگل خالقی بازیگران این فیلم هستند.

/ 4 نظر / 15 بازدید
l-G0ddesS-l

سلام .. خوبی ؟ سال نوت مبارک ! [گل] اکران عمومیش تاریخ دقیقشو نمیدونی ؟ کدوم سینما ؟

afsaneh

عجب عکسی![تایید] مرسی[ماچ]

ناناز

سلام عزیزم.عشق من اشکان و بولاد کیمیایی.[ماچ][ماچ]09364762868

استیره(پولادکیمیایی)

سلام ترانه جان پولادیه عکس تواینستاش گذاشته مثل اینکه متروپل جای معراجی هاکه الان روپرده س رومیگیره البته شاید من نتونستم کپیش کنم میشه لینکشوبزاری اینجا شرمندم عزیزدل ...