رونمایی از سکانسی متفاوت از متروپل

در نخستین مراسم کلوب فیلم کافه سینما، برای نخستین بار از یک سکانس از فیلم متروپل مسعود کیمیایی رونمایی شد، که مورد استقبال حاضران قرار گرفت. از این سکانس برمی‌آید که فیلم تازه کیمیایی، با وجود برخوردار بودن از حال و هوای آشنای آثارش، از اتمسفری آرام‌تر و حساب‌شده‌تری برخوردار بوده و به نور و رنگ و لوکیشن توجه ویژه‌ای شده است. داستان فیلم مسعود کیمیایی در چند ساعت روایت می شود. فیلم داستان زنی به نام خاتون است که در یک نیمه شب به یک باشگاه بیلیارد پناه می آورد. مهناز افشار، محمدرضا فروتن، پولاد کیمیایی‌، ساعد سهیلی، شقایق فراهانی‌ و سحر دولت‌شاهی از بازیگران اصلی فیلم هستند و تقریبا 10 نفر از بازیگران هم از مدرسه آزاد بازیگری کیمیایی انتخاب شده اند. دانلود سکانسی از متروپل                                                                                                                                  

موسیقی «متروپل» با حضور کیمیایی ضبط شد 

متروپل

                       

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ضبط موسیقی فیلم «متروپل» با حضور مسعود کیمیایی، ولادیمیر سیرنکو، بهزاد عبدی و پولاد کیمیایی در اکراین به پایان رسید. آهنگسازی موسیقی فیلم «متروپل» را بهزاد عبدی انجام داده و این موسیقی را ارکستر ناسیونال اوکراین با رهبری ولادمیر سیرنکو ضبط کرده است.

 

مسعود کیمیایی کارگردان فیلم «متروپل» از هفته گذشته به همراه فرزندش برای انجام مراحل پایانی ضبط موسیقی فیلمش به اکراین رفته است.

 

بهزاد عبدی فارق‌التحصیل دانشگاه موسیقی کی‌یف و نوازنده ارکستر فیلارمونیک این شهر است. عبدی پیش از این هم برای نوشتن موسیقی فیلم «آل» جایزه سیمرغ جشنواره فجر را دریافت کرده است.

 

این برای نخستین بار است که کیمیایی برای موسیقی فیلمش با بهزاد عبدی همکاری می‌کند. کیمیایی پیش از این با آهنگسازانی چون اسفندیار منفرزاده، بابک بیات، گیتی پاشایی،  و کارن همایونفر همکاری داشته است.

 

مسعود کیمیایی و فرزندش بعد از بازگشت به ایران آخرین مراحل فنی ساخت «متروپل» را به انجام می‌دهند.

 

 

 

 

 

 

/ 3 نظر / 58 بازدید
معصومه

مرسی ترانه جان [گل][ماچ][قلب][لبخند]

زهرا

خیلی وقت بود دلمون برای خبرای تازه تنگ شده بود: زود به زود آپ شید لطفا! ممنون...

samira

salam kheyli khosh hal shodam az khabaraye jadid lotfan zood tar khabar bezarid