پولاد کیمیایی در کلاشینکف

کلاشینکف به دست‌ها شهریور ماه می آیند!

با انتخاب بازیگران اصلی فیلم سینمایی «کلاشینکف» پیش تولید فیلم سعید سهیلی آغاز شد. تاکنون حضور عطاران، پولاد کیمیایی، ابوالفضل پورعرب، ساعد سهیلی و جمشید هاشم‌پور در این پروژه قطعی شده و قرار است طی روزهای آینده چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه شوند.

از جمع 5 بازیگر قطعی «کلاشینکف» فقط رضا عطاران است که با سعید سهیلی تاکنون همکاری نداشته و برای اولین بار است جلوی دوربین این کارگردان می‌رود. «کلاشینکف» فیلم پربازیگری است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده شهریور ماه در تهران کلید می‌خورد.

با توجه به اینکه پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی درگیر فیلم جدید مسعود کیمیایی هم هستند گروه «کلاشینکف» منتظر پایان بازی این دو در «متروپل» خواهند ماند.

فیلمنامه این فیلم را سعید سهیلی و مهدی محمدنژاد نوشته‌اند که مضمونی اجتماعی دارد. قرار است تمام صحنه‌های «کلاشینکف» در تهران فیلمبرداری شود.

سعید سهیلی حدود 7 ماه درانتظار پروانه ساخت این فیلمنامه بود که در نهایت اوایل امسال مجوز ساخت آن از سوی اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد صادر شد.

آخرین فیلم این کارگردان «گشت ارشاد» بود که سال قبل علی‌رغم اکران محدودش در تهران توانست بیش از 1.5 میلیارد تومان فروش کند.

تهیه‌کنندگی «کلاشینکف» را سهیلی خود بر عهده دارد.  

نگاره: ‏کلاشینکف به دست‌ها شهریور ماه می آیند!با انتخاب بازیگران اصلی فیلم سینمایی «کلاشینکف» پیش تولید فیلم سعید سهیلی آغاز شد. تاکنون حضور عطاران، پولاد کیمیایی، ابوالفضل پورعرب، ساعد سهیلی و جمشید هاشم‌پور در این پروژه قطعی شده و قرار است طی روزهای آینده چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه شوند.از جمع 5 بازیگر قطعی «کلاشینکف» فقط رضا عطاران است که با سعید سهیلی تاکنون همکاری نداشته و برای اولین بار است جلوی دوربین این کارگردان می‌رود. «کلاشینکف» فیلم پربازیگری است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده شهریور ماه در تهران کلید می‌خورد.با توجه به اینکه پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی درگیر فیلم جدید مسعود کیمیایی هم هستند گروه «کلاشینکف» منتظر پایان بازی این دو در «متروپل» خواهند ماند.فیلمنامه این فیلم را سعید سهیلی و مهدی محمدنژاد نوشته‌اند که مضمونی اجتماعی دارد. قرار است تمام صحنه‌های «کلاشینکف» در تهران فیلمبرداری شود. سعید سهیلی حدود 7 ماه درانتظار پروانه ساخت این فیلمنامه بود که در نهایت اوایل امسال مجوز ساخت آن از سوی اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد صادر شد.آخرین فیلم این کارگردان «گشت ارشاد» بود که سال قبل علی‌رغم اکران محدودش در تهران توانست بیش از 1.5 میلیارد تومان فروش کند.تهیه‌کنندگی «کلاشینکف» را سهیلی خود بر عهده دارد.‏

/ 12 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آترین

ثمین تو,تو facebook پولاد میری؟

آترین

ببخشید ترانه جون من بلد نیستم.[خجالت]وگرنه این کارو میکردم

ثمین

به به پناه بانو چه خبر کجا بودی شما؟؟؟؟؟

ثمین

اترین منو گفتی؟؟؟ نه

ثمین

پناه چرا دپ زدی گلم؟؟؟ ترانه جون کجا اخه؟؟[ناراحت][گریه]

آترین

جدییییییی؟پس صفحه ی خودش کدوم؟

آترین

نه مال facebookشو میگم؟البته معذرت میخوام[خجالت]

ثمین

پناه الان پلیس مواد مخدر میاد میگیره تورو دپ چیه میزینی؟؟هاان [متفکر] اری خیلی خوب بودن چه تیپی به به اصلا حال کردیم حیف که کنار این مهنازس ویش[قهر]

ثمین

پناه کلی عکس دیگم بود اونارو هم بگذار

آترین

[خنده]نه بابا من کاری باهاش ندارم .من از تو معذرت خواهی کردم.عید همتون مبارک دوستان [گل]راستی پناه خیلی باهالی