ماتادور

   


  

با پایان سریال ماتادور منتظر نظرات شما دوستان در مورد این سریال هستم

/ 7 نظر / 67 بازدید
00

پاسخ سام درخشانی به تمام شایعات و ادامه انتقاداتش به «ماتادور» -این حرف چقدر صحت دارد که می گویند تمام دعواهای پشت صحنه سریال «ماتادور» سر «پولاد کیمیایی» بوده است؟! (کمی مکث می کند) دعواهای پشت صحنه... نمی دانم، -پس بین شما چهار بازیگر که هر کدامتان در کارهای مختلف مدعی نقش اول و تاثیرگذاری هستید مشکلی وجود نداشته؟ ببین، خب مجید واشقانی به دلیل تازه کارتر بودن نسبت به ما خیلی در این مسائل دخالت نمی کرد، هر چند او هم مثل ما خیلی از این اتفاقات ناراحت بود. بیشترین اعتراض را من و پوریا پورسرخ می کردیم که مدام می گفتیم نباید منطق را زیرسوال ببریم و چون هر دویمان تجربه بازی در کار پلیسی را داشتیم، تمام سعی مان این بود که تجربیات مان را در اختیار گروه قرار دهیم، ولی تبدیل به یک تیم دو نفره شده بودیم که هیچ کس حرفشان را گوش نمی کرد! اگر هم کسی به جمع ما می پیوست، جلوی خودمان از ما دفاع می کرد، ولی پشت سرمان برای اینکه شیرین بازی دربیاورد و در همه سکانس های کار حضور داشته باشد از شرایط اعلام رضایت می کرد!

منم؟!

معلومه دیگه پولاد کیمیایی ولی چرا؟

غزل

معلومه عزیزم به دلیل اینکه اولا پولاد نقش اول رو داشته.دوما رانندگیش از بقیه بهتره.سوما دستمزدش از بقیه بیشتر بوده و حسادت دوستان.

عارفه

برنامه فکر امروز هنوز تمام نشده بود که گفت (فرهادنجفی) هیچ کسی از نقشش راضی نبوده وهمه با هم دعوا میکردند تازه گفت سام درخشانی میخواسته نقش پولادروبازی کنه بعد دیگه نشده دعواش شده با کارگردان گفته زود من واز کار ببر بیرون اونم گفته توی کامیون که نشستی تو هم همراه بمب از بین میبرم یعنی دراه خنثی کردن بمب میمیری..... البته من خودم این برنامه رو ندیدم این رو دوستم بهم گفت ولی من مطمئنم هیچکسی به خوبی پولادنمی تونست سرگرد محدامین حامد رو خوب بازی کنه ممنون ترانه جان بابتعکسهای زیبایی که گذاشتی دوست عزیز از شما هم تشکر میکنم بابت گذاشتن این مصاحبه ممنون[چشمک][بغل]

نگین(پولاد کیمیایی)

راستش خیلی سریالو دوست نداشتم [ناراحت] این همه انتظار ولی واقعا به نظرم سریال جالبی نبود

نگین(پولاد کیمیایی)

به گزارش کافه سینما به نقل از باني فيلم، مسعود كيميايي و پسرش پولاد كيميايي صبح پنج شنبه عازم كشور فرانسه شدند. كيميايي قرار است در پاريس با دوستان نويسنده اش ديدار كند. او از پاريس عازم پراگ مي شود تا با دوست قديمي اش پرويز دوايي ملاقات كند. از آخرين ملاقات كيميايي و دوايي نزديك به چهل سال مي گذرد. البته در اين سالها كيميايي و دوايي با يكديگر مكاتبه داشته اند. كيميايي پس از حضور در پراگ نيز به آلمان و شهر كلن خواهد رفت. جایی كه اسفنديار منفرد زاده سالهاست در آنجا زندگي مي كند. سفر مسعود كيميايي دو هفته به طول خواهد انجاميد.

rose

با توجه به تبلیغات گسترده برای این سریال انتظار دیدن کار قوی تر و پر محتواتری داشتیم متاسفانه صحبت سام درخشانی در خصوص منطقی نبودن روند سریال کاملا" درست است. بازی بازیگران نیز یک بازی کاملا" معمولی بود.