«ماتادور» هفته ی آخر اردیبهشت به روی آنتن می رود

فرهاد نجفی کارگردان سریال «ماتادور» در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سینما خبر در خصوص این سریال گفت : «ماتادور» در مرحله صداگذاری و آهنگسازی قرار دارد و هفته ی آخر اردیبهشت از شبکه ی یک سیما پخش می شود.
وی افزود : این سریال نگاه متفاوتی به رابطه ی 2 پلیس همکار دارد که این نوع نگاه «ماتادور» را جذاب تر کرده است.
وی در خصوص تفاوت این سریال با سایر سریال های تلویزیونی تصریح کرد : داستان «ماتادور» نسبت به سریال های پلیسی که تا به حال از تلویزیون پخش شده متفاوت تر بوده که به همین دلیل این سریال ،در جذب مخاطب موفق تر خواهد بود.
نجفی گفت : آزادی عمل گروه سازنده «ماتادور» از سوی مدیران شبکه برای ساخت این سریال یکی از دلایل تمایز «ماتادور» نسبت به سایر سریالهای پلیسی است.
گفتنی است پوریا پورسرخ ، سام درخشانی ، پولاد کیمیایی ، علیرام نورایی ، شقایق فراهانی ، مجید مشیری ، لیندا کیانی ، مریم سلطانی ، تیرداد کیایی ، روشا ضیغمی در این سریال ایفای نقش کرده اند.
این کارگردان پیش از فیلم سینمایی «حرکت اول» و «چهارسو» را کارگردانی کرده و «ماتادور» اولین تجربه ی وی در ساخت سریال است.

/ 6 نظر / 20 بازدید
پناه

[هورا][هورا][رویا]

محمد صالحی

سلام قسمت نظرات برام فعال نشد راستی فیلم عملیات مهد کودک که هنوز در سینما اکران نشده

negar

slm azizam ba eftekhar link shodi mitoni mano ba onvane "وبلاگ اختصاصی اشکان خطیبی "link koni.

زهراراد

_________¤¤¤¤¤¤¤¤____________¤¤¤¤¤¤¤¤¤ _______¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_______¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ _____¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤__¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ ___¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_______¤¤¤¤¤ __¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤_________¤¤¤¤ _¤¤¤¤¤¤¤¤

پناه

سلام چرا اینجا هیچ خبر با حالی نیست یکی یه حرکتی بکنه [کلافه][منتظر][قهر][زودباش][زبان][نیشخند][عینک]