ساعت 21 منتظر "مسعود کیمیایی" باشید

به گزارش خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، امشب ساعت 21 فیلم سینمایی "تجارت" به کارگردانی مسعود کیمیایی و بازی فرامرز قریبیان در نقش اصلی پخش می شود.
کیمیایی این فیلم 90 دقیقه ای را در سال 73 با بازیگران ایرانی و آلمانی در این کشور اروپایی ساخت.
در خلاصه داستان این فیلم آمده روزنامه نگاری برای دیدار تنها فرزندش سیاوش از امریکا به آلمان سفر می کند. پدر از جدایی همسرش می گوید و در می یابد برای جدایی از همسرش در تامین هزینه از همسرش در تامین هزینه سقط جنین دچار مشکل شده است. دو مرد آلمانی به پدر و حمله می کند و کیف پدر را می ربایند. پدر زخمی می شود و تنها کسی که به او کمک می کند دوستش رضا است که ویدئو و دوربین ویدئویی خانواده او را می فروشد.
پدر سیاوش پس از بهبودی سراغ دو مرد آلمانی می رود و کیفش را پس می گیرد.

آرش یغمایی، پولاد کیمیایی، جلال پیشوائیان از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

 

احتمال پخش "ماتادور‌" در هفته "ناجا‌"

جواد نوروز‌بیگی" تهیه‌کننده "ماتادور‌" در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران گفت: به احتمال زیاد به دلیل تداخل زمانی پخش سریال "هوش سیاه 2" با سریال "ماتادور‌" این اثر در هفته "ناجا‌" روی آنتن می رود.
وی افزود: "ماتادور‌" به نوعی یکی از اکشن‌ترین سریال‌های پلیسی ایران است که به احتمال زیاد مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد.
"نوروز‌بیگی" اظهار داشت: "ماتادور‌" درباره یک مقام بلند پایه اروپایی است که به عنوان یک فرد خارجی به کشور ما می آید و خالق اتفاقاتی می‌شود.
وی تصریح کرد: در ادامه ماجرای "ماتادور‌" نقشه ترور این فرد توسط عده‌ای طراحی می شود.
گفتنی است؛ "ماتادور‌" در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای به کارگردانی "فرهاد نجفی‌" و تهیه‌کنندگی "جواد نوروز بیگی‌" در هفته "ناجا‌" روی آنتن می رود و "پوریا‌ پور‌سرخ"، "سام درخشانی‌"، "پولاد کیمیایی‌"، "علی رام‌نوری" و "شقایق فراهانی‌" از جمله بازیگران این مجموعه پلیسی هستند

/ 5 نظر / 24 بازدید
نگین (پولاد کیمیایی)

سلام خیلی وقته که بهت سر نزدم امیدوارم موفق باشی[گل]

ارزو

سلام .بله دیدیم .قشنگ بود .(تا حالا ندیده بودمش.)[گل]

محمد صالحی

از اینکه ما را مطلع کردین ممنون

زهراراد

چرا هفته ناجا ؟؟؟؟ تااون موقع که من دق میکنم؟؟؟ ولی مرسی که گفتی...

دریا و آوین

سلام دوست عزیز. وب بسیار زیبایی داری[لبخند] اگه با تبادل لینک موافقی خبرمون کن[گل]