بیست و هفتمین فیلم مسعود کیمیایی کلید خورد

 

فیلم تازه مسعود کیمیایی شب گذشته کلید خورد و مهناز افشار برای بازی نخستین سکانس خود مقابل دوربین این فیلم رفت.

این فیلم که 27 امین فیلم سینمایی مسعود کیمیایی محسوب می‌شود و هنوز اسم ندارد، در لوکیشنی واقع در خیابان فرشته کلید خورد.

این لوکیشن داخلی متعلق به منزل خاتون با بازی مهناز افشار است که از سکانس‌های ابتدایی فیلم به حساب می آید. قبل از آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی که موقتا عرق سرد نام دارد کیمیایی با تعدادی از خبرنگاران از ساخت آخرین اثر سینمایی اش سخن گفت.

کیمیایی درباره ساخت این اثر توضیح داد: بعد از حدود 3 سال که از ساخته شدن «جرم» می گذرد،من نتوانستم فیلمی بسازم. البته چند سناریو از جمله «شریک»، «دست تنها» و «تبعید سایه ها» را برای ساخت ارایه دادم که متاسفانه نشد تا اینکه رسیدیم به این فیلم که هنوز اسم ندارد.

وی درباره دلیل اینکه چرا فعلا فیلمش اسم ندارد، توضیح داد: اسم های مختلفی چون کلید شکسته، اسب ها می‌میرند، متروپل و عرق سرد را پیشنهاد دادم که نپذیرفتند. گفتند مترو پل اسمی خارجی است در صورتی که فیلم‌هایی با نام های خارجی در سینمای ایران ساخته شده اند که ایرادی به آنها گرفته نشده، پولاد هم در یکی از این فیلم ها به نام ماتادور بازی کرده است.

کیمیایی درباره داستان این فیلم گفت: داستان این کار در سه ساعت می گذرد؛ از 12 شب تا نیمه‌های صبح. فیلم های موفق زیادی هم در این حال و هوا ساخته شده است که فیلم فرد زینه مان موفق‌ترینشان است. این فیلم تاکیدی بر سه ساعت بودن ندارد بلکه این اتفاق در فیلم‌نوشت افتاده است. قصه 4 آدم است که در یک باشگاه بیلیارد حضور دارند و زنی نصف شب به آنها پناه می‌آورد. 


/ 22 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ثمین

من پرسیدم ترانه به اون ثمین جواب دادیا[تعجب]

ثمین

خواهش میکنم عزیزم راستی داشتم یه جایی میخوندم سریالای جایگزین شبکه یک گفته بودن ماتادور و بچه های نسبتا بد بعد کارگردان ماتادور گفته بود برای تبلیغ فیلمم از بیست روز قبل اقدام میکنم و در نتیجه بعد از ماه رمضون عملی نیست و همون مهر ماه میشه [نگران]

اوا

اره ثمین جان تا حالا 3 بار مو کاشته

آترین

سلام بچه ها من آترین هستم تازه این وبو پیدا کردم .وقتی این وبو دیدم خیلی خوشال شدم .فقط میشه منم تو جمعتون باشم؟

ثمین

ممنون اوا جون اوخی پولاد..[چشمک] اترین جون بسیار خوش اومدددددددددددی عزیزم من ثمینم

آترین

سلام ثمین جان مرسی [قلب]

دریا و آوین

آپ ویژه : " بازیگرانی که در ظاهرشان تغییر ایجاد کردند !!" حتما بیاین... منتظریم [گل]

arad

سلام عزیزم خوبی؟ وبلاگ خوبی داری حتما بیا پیشم وبا نظر زیبات خوشحالم کن. اگر با تبادل لینک موافقی منو با عنوان وبلاگم لینکم کن وبگو با چه اسمی لینکت کنم. حتما بیا منتظرتم[گل]

arad

سلام عزیزم خوبی؟ وبلاگ خوبی داری حتما بیا پیشم وبا نظر زیبات خوشحالم کن. اگر با تبادل لینک موافقی منو با عنوان وبلاگم لینکم کن وبگو با چه اسمی لینکت کنم. حتما بیا منتظرتم[گل]

arad

سلام عزیزم خوبی؟ شما که هوز منو لینک نکردی؟