دلیل تاخیر در پخش ماتادور را نمیدانم

 

کارگردان سریال پلیسی «ماتادور» که قرار بود مجموعه‌اش پس از «بال‌های خیس» روی آنتن برود اما پخش آن به تاخیر افتاد، گفت: چندین بار قرار شد این مجموعه به روی آنتن برود، اما هر بار پخش آن جابه‌جا شد و من دلیل این جابه‌جایی را نمی‌دانم.

 

 

فرهاد نجفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: زمان‌های مختلفی برای پخش «ماتادور» در نظر گرفته شده بود و در نهایت قرار بر این بود که پس از «بال‌های خیس» به روی آنتن برود، در حالی که کل کار هم از لحاظ فنی کاملا آماده بود، اما همچنان زمان پخشش نامشخص است.

 

او اظهار کرد: من به عنوان کارگردان از پخش «ماتادور» بی‌اطلاع هستم و نمی‌دانم که قرار است چه زمانی روی آنتن برود.

 

نجفی در پایان درباره‌ی آخرین وضعیت تولید سریال «ماتادور» به ایسنا گفت: تدوین و صداگذاری این مجموعه به پایان رسیده و از لحاظ فنی کل کار تمام شده و آماده‌ی پخش است.

 

 

 

 

به گزارش ایسنا، شبکه یک سیما قصد دارد با پایان سریال‌ «بال‌های خیس»، سریال «تلاقی» را به روی آنتن ببرد.

 

شبکه یک سیما پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد سریال پلیسی ماتادور را جایگزین «بال‌های خیس» عباس رنجبر کند اما به خاطر پخش سریال «هوش سیاه» از شبکه سوم سیما با موضوعیت مشابه سریال «ماتادور‌»، این شبکه «تلاقی» را پخش می‌کند.

 

 

/ 8 نظر / 22 بازدید
ترانه

راستی پناه یه پیشنهاد اگه خواستی میتونی نویسنده وبلاگ باشی نظرت چیه

مروارید

امروز هجدهمین سالگرد پرواز بانوی فرهیخته موسیقی ایران " گیتی پاشایی " است. بانوی هنرمندی که چهل سال پیش ثابت کرد برای متفاوت بودن کافیست خودت باشی، باتکیه بر استعدادها و توانایهایت. بانوی هنرمندی که تبلیغات را بزرگترین دشمن هنرمند می دانست. در سکوت کار و زندگی کرد و در سکوت از دنیا رفت. نام و یادش گرامی. انتظار داشتم در این روز در سایتی که منتسب به فرزند این بانوست پیام یادبودی ببینم، ولی افسوس....................................

محمد صالحی

سلام پناه بعد از اینکه ترانه به ایمیلت پیام فرستاد این ایمیل تو را وارد سایت پرشین بلاگ میکند با ثبت نام در این سایت هم میتونی برای این وبلاگ مطلب بنویسی هم اینکه برای خودت وبلاگ درست کنی امیدوارم باز ترانه از دستم ناراحت نشده باشد!

ارزو

سلام ولی هنوز که بال های خیس تموم نشده و من هنوز امیدوارم که بعد از اون ماتادور پخش بشه ولی اینم میدونم که هیچ وقت برنامه ریزی ها درست نبوده .[وحشتناک][رویا]

ارزو

چقد خبر بوده اینجا .چرا من متوجه نشدم که پست گذاشتید !مخصوصا در مورد ساخت مستند خیلی سوپرایز شدم . [دست]

محمد صالحی

سلام نظرات برام فعال نشده دیگر برام مهم نیست که فعال بشه

پناه

مرسی ترانه جان[گل][گل]