پنج دهه با مسعود کیمیایی در موزه هنرهای معاصر تهران

 

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته فیلم مسعود کیمیایی با عنوان «پنج دهه با مسعود کیمیایی» به مدت یک هفته از روز 26 تا 31 مردادماه در سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

این برنامه به نمایش فیلم هایی از این کارگردان بزرگ سینما به همراه جلسه نقد وبررسی اختصاص دارد که با همکاری موسسه فیلم سازی موج نوپگاه در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.

فیلم‌های قیصر(1348) ،گوزنها (1353) ،سرب (1367) ،اعتراض (1378) و جرم (1389) پنج فیلم این کارگردان سینمای ایران است که در طول یک هفته در سالن سینماتک موزه به نمایش درخواهد آمد.

همچنین در روز پایانی هفته فیلم، مراسم بزرگداشت مسعود کیمیایی با عنوان «شبی با استاد» بعد از نمایش فیلم جرم با حضور استادان ، هنرمندان و منتقدان سینمایی برگزار می‌شود.

علاقه مندان می توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم به خیابان کارگر شمالی جنب پارک لاله سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.

/ 3 نظر / 24 بازدید
ثمین

سلام.. دیشب خواب اقای کیمیایی رو دیدم خیلی باحال بود در حد لالیگا چرت و پرت بود[خنده]

ثمین2

پس چرا خبر جدیدو اپ نمیکنید؟پولاد سر صحنه با چوب بیلیارد رفته تو شیشیه و تاندون سه تا انگشت دستش قطع شده بعد عمل کردن و میگن وضع عمومیش خوبه.من زنگ زدم بیمارستان گفتن دیروز مرخص شده اول بیمارستان سینا بوده بعد بردنش بیمارستان اتیه.... بانی فیلم

خیلی ناراحتم کردی.